MYSLÍM PRO-NÁRODNE

TEDA SOM SLOVÁK PATRIOT

SLOVENSKO PO VOĽBÁCH NA PREZIDENTA 2019

SMERUJE

TÍM SPRÁVNYM SMEROM SO SMEROM A HLAVNE PROGRESÍVNE.


Web stránka má len informačný charakter.

Az oldal csak tájékoztató jellegű.

The site is of an informational nature only.

Pre rýchlejšie načítavanie nových videí

rozdelil som stránku na dve stránky.

NEW 2019 Úvod a NEW 2019-xy-xy.

Trošku som poupratoval a pozmenil dizaj web stránok.

Dúfam že sa Vám bude páčiť zmena ktorá prebehla.

Všetko čo zdieľam, píšem  sú to svojím spôsobom pozitívne veci, aj zlo je tu nato aby sa ukázal protiklad dobra, len ultra liberálnym fašistickým ovciam sa to nepáči. Ja tu tiež ako aj iní len poukazujem na SKRIVODLIVOSŤ páchanú na slovensku a našom národe. Som pronárodne zmýšľajúci... čo už... Liberál pokiaľ zdravo uvažuje vie pochopiť aj národne mysliacich ludi... inač je to ultraradikálny-liberálny fašista presadzujúci ideológiu podobnú komunizmu a všetkých doterajších zriadený kde bola diktatúra na úkor zdravého sedliackeho rozumu.


Hymnické piesne MS - Slovensko moje

Slováci v revolučných rokoch 1848 – 1849

Miroslav Radačovský - Pravicový extrémizmus

Viliam Hornáček - Slováci

Viliam Hornáček - Nevyhnutnosť zmeny

Obrana proti totalitě - Přímá demokracie ve Švýcarsku poslanec Lukas Reimann

Vladimír Mečiar po 30 rokoch Nežnej revolúcie. Ako ďalej Slovensko?


Slovenská republika rád/maďarský boľševický vpád 1919


M. Mazurek kritizuje jazykový zákon z dielne SaS (46. schôdza - 25. 6. 2019)


Sme ako Sovietsky zväz v “42.-om

Jozef Poruban

Neomarxistická liberálna demokracia so stále otvorenejšími fašistickými prvkami neslobody a totality vtrhla na Slovensko a valcuje všetkých oponentov, každého, kto sa jej postaví do cesty. Dobre namazaný, výborne koordinovaný strojček efektívne likviduje každý odpor. Stále menej ľudí sa odváži zdvihnúť hlavu.

Mašinéria mimovládok, mainstreamových médií, reklamných agentúr, a korporátnych i štátnych peňazí si robí, čo chce. Vytvára spoločenskú atmosféru, slušných kandidátov, väčšinový názor, likviduje oponentov, likviduje politikov, najprv ničí, potom sa pýta, či to bola pravda.

Zahraničné mocenské štruktúry, či už bruselské, luxembursko-súdne, americké alebo iné, makajú legislatívne na zmene situácie vo svoj prospech. Človek ani nestíha registrovať, čo všetko sa na oklieštenie jeho slobody prijíma, aká zmluva bola zas prijatá, nie to, aby sa stihol brániť.

Nekonečné množstvo informácií, na ktoré malé, dezorganizované skupiny národovcov nestíhajú ani reagovať. Skôr ako zastavia prijatie zmluvy o základniach na našom území, zistia, že ich sloboda na internete bola zásadným spôsobom oklieštená v Bruseli.

Bežní ľudia sú z toho všetkého znechutení a otrávení. Demoralizovaní a majú tendenciu rezignovať. Áno, sme v ťažkej situácii, sme ako Sovietsky zväz v 1942. roku. Vyčerpaní unavení, prehrávame, ale nesmieme sa vzdať, aj keď nepriateľ všemožne pracuje na našej porážke.

My vieme, že aj sovietske Rusko bolo na kolenách, ale odmietlo sa vzdať. My dnes už vieme, ako ten príbeh dopadol, aj keď v 42-hom už len málokto veril, že Sovietsky zväz nebude porazený. A preto sa nesmieme vzdať.

Musíme klásť odpor všade, kde sa to len trošku dá. Všade, kde môžeme, musíme im urobiť škodu. Nesmieme sa vzdať, lebo takto získavame čas. Čas pre naše vojsko, ktoré sa už začína formovať. Formovať z ľudí, ktorí si uvedomili realitu, uvedomili nebezpečenstvo. My dnes vieme, že s každým dňom budeme silnieť a nakoniec odrazíme tento pokus o nastolenie novej totality. My si totiž pamätáme tú, ktorá ešte iba nedávno odišla. Poznáme jej symptómy, vidíme, že je zase tu, len krajšie vyobliekaná a lepšie zamaskovaná.

Ale nesmú prejsť. Nesmieme im to dovoliť. A naše deti, ktoré už nezažili totalitu a sú dnes wehrmachtom ľahko manipulované, aby bojovali proti vlastným, treba poučiť, vysvetliť im situáciu, aby pochopili, kto je ich skutočný nepriateľ. Aby pochopili, že zhlúpnutí a zmanipulovaní pracujú proti sebe.

V prezidentských voľbách sa musíme pokúsiť zabrániť urobiť totalite ďalší krok. Bez ohľadu na to, či sa nám to podarí alebo nie, čaká nás vzápätí ďalšia veľká bitka o európsky parlament. Dovtedy sa musíme preskupiť, lepšie zorganizovať, viac zapracovať a znova sa pokúsiť o víťazstvo. Musíme mať na mysli, že raz príde Stalingrad a potom Kursk a potom sa to všetko otočí a my zvíťazíme.

Musíme mať na mysli, že to nejde bez obetí, ale že naše víťazstvo je isté. Ľudí, ktorí skutočne túžia po liberálnej totalite, je úplná menšina. Dnes sú lepšie vybavení a organizovaní, ale väčšina pešiakov, ktorí za nich dnes bojujú, sú oklamaní ľudia a tých musíme znova získať na svoju stranu.
Nás, normálne uvažujúcich je drvivá väčšina. Musíme si to len uvedomiť a spoločne sa postaviť na odpor novodobým fašistom. Tak ako hrdinovia v 42-om v druhej svetovej.

Jozef Poruban

Zdroj: Facebook.comLana Lokteff - Proč nechci být menšinou

ThDr. Jozef Tiso - 72. Výročie spomienky slovenského národa na prvého slovenského prezidenta

Keď sa nezúčastníš volieb

PRO-NÁRODNE sa nato už pozerám pozitívne...

11. 12. 2018 Výzva na zorganizovanie diskusie národných kandidátov na prezidenta

V maďarskom jazyku Viktor Orbán

oznámil program na zastavenie prisťahovalectva - NOVINKY TV

Premiér Viktor Orbán oznámil sedembodový program na zastavenie prisťahovalectva
vo volebnom programe EP Fidesz v Bálnej Budapešti.
Úplný prejav predsedu vlády.

Veľmi tvrdá rétorika na migráciu a európsku úniu...
ak únia naďalej pôjde po ceste liberalizmu, my ju nebudeme nasledovať...

Býval jsem liberál.

Pak jsem spolkl červenou pilulku

Eduard Kukan o Šefčovičovej olovenej guli, ktorá ho ťahá nadol

STRAŠNÉ KEĎ HO POČÚVAM A VIDÍM

Eduard Kukan o Šefčovičovej olovenej guli, ktorá ho ťahá nadol,

MÁTE TO POTVRDENÉ ŽE ŠEFČOVIČ MAL ROZBIŤ PRO-NÁRODNE TAŽENIE...

MYSLÍM PRO-NÁRODNE

Casus belli 63

Témy: Aktuálne udalosti, Zahraničná politika SR Pozadie Slovenskej diplomacie Havárie BOEING MAX 8, a viac Elektronický boj III. hosť : exdiplomatka v Afrike Iveta Michalíková Velenie : Martin Koller Spojenie : Palo Gála alias Pepe Proviant: Miro Juriš, Tony a Peter Zábranský

Odporúčam vypočuť celú relaciu

$ $ $ $ KOKSO TOTO NEMÁ OČI ANI CHARAKTER $ $ $ $

$ $ $ $ NEPOZNÁ ŽE HÓHA KONÍK, KAM SA JEBEŠ $ $ $ $

Martin Bago
Daňový, volebný a pozemkový delikvent, úžerník a vlastizradca v jednom pred malou chvíľou oficiálne ohlásil vznik svojej novej strany! Ako vo videu doslova uviedol: "Slovensko chce zmenu. Tieto voľby sme vyhrali. Teraz musíme vyhrať parlamentné voľby. Preto založím politickú stranu. Chcem spojiť slušných a ochotných ľudí a zmeniť našu krajinu k lepšiemu. Prezident musí byť nadstranícky a preto všetky ďalšie informácie predstavím až po skončení môjho mandátu".

Už len jeho slovné spojenie "Tieto voľby sme vyhrali" musí v ľuďoch vyvolať veľké znepokojenie a hlavne zamyslenie sa nad tým, že všetko, čo som spoločne s mnohými pronárodnými aktivistami pred prezidentskými voľbami hovoril, bola čistá pravda! Čaputová je produkt ultraliberálov, ktorí sú prepojení aj s Kiskoidmi a spoločne cez mediálnu a digitálnu oligarchiu napojení na štátne elity USA!

Ja len nechápem jedno, ako môže v jednom štáte, ktorý si dokonca hovorí právny štát, usvedčený daňový, volebný a pozemkový podvodník zakladať stranu! Zlo teda dnešným dňom oficiálne nadobudlo ešte nebezpečnejšie kontúry ako tomu bolo doposiaľ a všetko už záleží len od občanov, ktorí budú tomuto podvodníkovi už o rok vystavovať účet. Obávam sa však, že zmanipulovaných a zaslepených voličov je v tomto štáte ešte viac než dosť...
Martin Bago

Slovensko chce zmenu


Prezident Andrej Kiska tieto voľby sme vyhrali Teraz musíme vyhrať parlamantne volby


Peter Pcolinsky - Podľa mnohí lídri EU stratili zdravý rozum.

DUŠAN KONČEK Nazvime to pravým menom OKUPÁCIA!

Blaha zradil! Svojim hlasovaním zabránil zverejneniu vojenskej zmluvy s Američanmi

Minister obrany potvrdil obavy o plánovanom rozmiestnení armády USA na Slovensku

02.04.2019 Kto volil Čaputovú, prečo a čo nás čaká

SODOMIA V SLOVENSKEJ POLITIKE

PENTA.ESET.HAŠČÁK.KOČNER.SOROS.MIKLOŠ.KISKA.LIPŠIC a VRAŽDA za Slušné Slovensko_part 1

PENTA.ESET.HAŠČÁK.KOČNER.SOROS.MIKLOŠ.KISKA.LIPŠIC a VRAŽDA za Slušné Slovensko_part 2

PENTA.ESET.HAŠČÁK.KOČNER.SOROS.MIKLOŠ.KISKA.LIPŠIC a VRAŽDA za Slušné Slovensko_part 3

Pravda o socializme

01.04.2019 Prezidentské voľby - Eufória čoskoro opadne a Slovensko sa prebudí do reality

24.03.2019 Na „obranu“ Zuzany Čaputovej

Informačná vojna 1.4.2019

1) Forisch vs Haščák, tiež sa nebojíš smrti?, Kiska je pán, Šefčovičova misia, reakcie zo zahraničia...

2) Ukrajina - prezidentské voľby medzi Porošenkom a Zelenskym

Temná škvrna v histórii NATO dvadsať rokov od "humanitárneho" bombardovania Juhoslávie

Keď už aj mainstream aktuality.sk píše ako alternatíva alebo sebareflexia Daga Daniša? Ako to bolo s bombardovaním Juhoslávie? Čo tomu predchádzalo? O čom bola zmluva z Rambouillet?

Ako to bolo s etnickými čistkami, keď už aj Carla Del Ponte, hlavná žalobkyňa na haagskom súde písala o tom, ako kosovskí Albánci z UÇK predávali Srbov na orgány.

Prečo nikto z kosovských hrdlorezov (Ramush Haradinaj či Hašim Thaci) nebol hnaný na zodpovednosť? Prečo musel zomrieť Slobodan Miloševič?

Prečo sú Radovan Karadžič, Ratko Mladič či Ante Gotovina v haagskom väzení, a Ramush Haradinaj či Hašim Thaci sú vážení politici? Lebo deväť svedkov náhle tragicky zahynulo?

Dokedy bude svet akceptovať dvojaké metre? Čo znamenal Ahtisaariho plán?

Prečo bola ignorovaná rezolúcia Rady bezpečnosti OSN č. 1244? Ako sa zachovala slovenská vláda v roku 1999? Gréci a Rakúšania sa zachovali slušne, Dzurindova vláda nie. O čom je dnes NATO?

Aká je to organizácia? Je vôbec čo sláviť?

01.04.2019 Zo Slovenska sa stala rozprávková krajina

31.03.2019 VĎAKA TOMUTO VYHRALA ČAPUTOVÁ

Pán Blaha.. máte pravdu..pravdučkú!!!!! Rad vás sledujem.

ZUZANA_part 7.

Informačná vojna 26.3.2019_zostrih

Prezidentské voľby bez cenzúry a Eurovoľby za rohom

Mainstreamové - liberálne médiá neinformujú o prezidentských voľbách 2019 všetky skutočnosti, ktoré môžu, majú a budú mať dopad na výsledok volieb. Proti prezidentským voľbám bolo podaných viacero sťažnosti a podaní na Ústavný súd SR a Generálnu prokuratúru. Z nefunkčnenie Ústavného súdu - nezvolením ústavných sudcov v parlamente (NR SR), bolo pravdepodobne účelové, aby Ústavný súd nemohol rozhodovať o sťažnostiach na prezidentské voľby.

Vážení priatelia, slovenskí vlastenci a národovci prežívame ťažké a možno aj osudové chvíle

31.03.2019 Lenka Mayerová - Prezidentkou „občianskej“

spoločnosti sme si nechali ukradnúť Slovensko

PODSTATA... 11.04.2019 MY SME TU DOMA - STOP cudzím vojskám na našom území

PODSTATA... 11.04.2019 MY SME TU DOMA - STOP cudzím vojskám na našom území

DUCHOVNÉ ZÁKLADY ZDRAVIA