NEW 2019-11/01

Web stránka má len informačný charakter.

Az oldal csak tájékoztató jellegű.

The site is of an informational nature only.


Môžte obhajovať vojny a ich armády ako len chcete, ale ten kto buduje koncentračné, vyhladzovacie tábory, zabíja obyvateľstvo, umiestňuje politických oponentov do žalára alebo ich fyzicky odstraňuje, je pre mňa zločinec a vrah danej doby !

Nato niet žiadneho ospravedlnenia ani revízie !

*Marian Kotleba o troch pilieroch ĽS Naše Slovensko

(TA3 - 27. 10. 2019)

Vypočujme starších│Kulturblog

Milan Uhrík o Brexite, Európskej komisii a nezmysloch

za miliardy eur (RTVS - 3. 11. 2019)

Veci Verejné: Glváč (zatiaľ) nedostúpil, 50-dňové volebné moratórium

Jožo Ráž - Kapitalizmus je cesta do pekla

Marian Kechlibar, Na západní frontě klid (40.), 23.10.2019

Milan Uhrík o liberálnej politike EÚ a jej pohľade

na strednú Európu (Trenčín - 17. 10. 2019)

Cvičení - přirozený pocit vlastního bytí....

Načo? Veď aj tak zomrieme!

Slováci a češi takéto informácie a rozhovory vy v našich médiach nikdy neuvidíte.Pretože média ako aj celý svet ovládajú satanisti-ilumináti-jezuiti-Vatikán-čierna šľachta. Len vtedy ked títo pedofilný-satanstický kanibali obetujúci deti a ľudí zdochnú.len vtedy bude kontrola médií slobodná.

Z tohto videa sa dá jasne vidieť, že štát Bulharsko aj Madarsko sú niekde inde a postavili sa na odpor. Všetci ľudia sú tým pádom aj viac informovaný a prebudený lebo tieto veci každý z nich vidí a počuje cez média. Nie ako u nás ked od narodenia až do smrti všetci naprogramovaný klamaný Slováci aj češi nasávajú do seba len dezinformácie, prekrútené fakty aj dejiny a všetko pred vami taja. Je mi ľúto ale musím skonštatovať čistý fakt. A to taký, že Slovenský aj český národ je značne zdegenerovaný. Naprogramované roboty, ktoré rozmýšľajú iba tak ako ich naučili a ako chcú aby rozmýšľali. Na to aby to tak nebolo je potrebné všetkých nevedomých ľudí učiť čo sa deje a kto nám to robí,. Jednoducho treba celý Slovenský národ aj český prebudiť skutočnými informáciami. Nemyslím túto stránku na VK a iné skupiny alebo na FB ale myslím celý Slovenský národ aj český národ ako celok a to cca 5 miliónov ľudí u nás a cca 10 miliónov u Vás. Spolu je to 15 miliónov ľudí. Máte niekto pocit že toto ovláda 15 miliónov ľudí? Ja ten pocit nemám .Pretože ak nevedomý Slovák a čech povie to sú bludy, chod do riti, daj sa liečiť, si chorý, aký matroš berieš atd tak iné národy ako Rusko, Sýria, Irán, Madarsko, Bulharsko, Cína sa stavajú na odpor týmto sociopatom a svoje národy informujú a aspoň sa snažia bojovať a klásť odpor ako jediný na tejto Zemi. Ak by to nerobil vôbec nikto už dávno je Zem zredukovaná na 0,5 miliardy ľudí pretože o to sa títo satanisti snažia. Robia na nás priame viditeľné ale aj skryté zakuklené genocídy.

Toto raz napísala jedna mladá žena na FB:
Mne osobne ako aj mojej rodine ale aj mojim známym otvoril oči u nás na Slovensku muž známy pod anonýmom Gasudarjon Anti-Iluminát Andromeda, ktorý prebúdza náš Slovenský národ. Pozerala som všetky jeho videá na jeho youtube kanáli a čítala som všetky jeho články na necenzurované stránky. Ak som prenikla do hlbky a podstaty každého článku a videa tak som zistila čo sa s nami na Zemi deje a kto nám to robí. Zistila som aj to prečo nám to robia a o čo im ide. Dalej som videla na FB rôzne skupiny ako táto ale aj iné kde sa šíria informácie a videla som tým pádom, že všetko toto je pravda a je x ľudí na Zemi čo sa snažia klásť odpor a bojovať akom priamym bojom tak aj šírením týchto poznatkov a faktov, ktoré pred nami taja.

To napísala. Bol som veľmi šťastný za takú reakciu. Jasne vidieť, že dievča je na tom dobre a je maximálne prebudená. Chápe podstatu veci a všetky súvislosti. Každý deň mi píše stovky ľudí. Ako zlý tak aj dobrý. Myslím na môj kanál. Nechávam tam len tie dobré ohlasy lebo zlo u mňa nemá miesto. Národy sa prebúdzajú a mám dojem, že keby ja nevstúpim na scénu a nerobím toto čo robím čiže svoju misiu tak z našimi národmi by bolo veľmi zle. Myslím po duševnej stránke. Prebudil som tisíce ľudí. Ako u nás tak aj u vás.Robím to z lásky a pre naše národy. Pre celý svet. Som Váš brat a nedokážem Vás v tom nechať samých ani túto Zem. Nemohol by som žiť ani raz umrieť s tým pocitom, že som nič neurobil. Riskujem svoj život aj život rodiny za cenu Vás všetkých. Dakedy ked som začínal som mal hrozný strach. Klepal som sa ako osika. Dnes už neviem čo je to mať strach a necítim nič. Som na seba patrične hrdý čo sa so mňa stalo. Kam som sa dostal a ako som sa prebudil. Som hrdý sám na seba, že bojujem proti temným silám ktoré vraždia celý svet. Som hrdý, že stále žijem. Som hrdý, že náš boj je skoro u konca a my vyhráme.

Chcem svojou vnútornou silou, láskou a svojim myslením nakaziť celý svet. Nech svetlo svieti vo vašich dušiach a nech sú vaše srdcia plné lásky.

Georgi Markov o uprchlické krizi a Viktoru Orbánovi v bulharské televizi

2019-11-01 - Studio Beta - Marek Obrtel o zákonu proti domobraně.

Európai híradó (2019-11-01) - HÍR TV

Casus belli 79 Novorusko 2019

Bagdadiho smrť Sýria Obrana štátu Légia kariéra

Astrológia…

hosť : Miroslav Ondrejka reláciou sprevádza Marián Benka

Je neuvěřitelný, že slovo vlast zapáchá fašismem.

Za mávání vlajkou vás jednou zavřou, říká Daniel Landa

Štefan Harabin - Výzva | 1.11.2019

Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 28.10.2019 Titulky CZ

Petr Pavel: NATO, EU a Západ jsou dnes ve vleku

přehnané politické korektnosti

28 10 2019 Pyramída hanby Štefana Harabína

Roman Vaněk: Potravinové řetězce umí dokonale

využívat jídlo jako psychologický nástroj

Aleš Bartoš - Výzkum a léčba Alzheimerovy nemoci

(ÚMKP, NUDZ 8.10.2019)

Kateřina Klapilová, Renáta Androvičová - Laboratoř sexu

(ÚMKP, NUDZ 21.10.2019)

Milan Zelený 3. díl: Kapitalismus svobodného trhu nezanikl,

ale byl zničen státní intervencí